Dijital Hayat Sertifika Programı, alanında uzman 16 Eğitmenden oluşan kadrosu ve 16 konu başlığıyla 48 saatlik birinci dönem eğitimini 11 Şubat 2016 tarihi itibariyle tamamlamış bulunmakta.

Eğitim boyunca katılımcılarımız akıllarına takılan bir çok soruya cevap bulma şansını yakalayarak fikirlerini paylaştılar. Dijital dünyanın bilinen ve bilinmeyen yönleri zamanın ruhuna uygun, psikolojik, politik, kültürel ve sosyolojik gözlemlerle ele alındı.

SAM_1635 - Copy

Program şartları gereği “Başarı Sertifikası” alabilmek için ‘’Bitirme Projesi” teslim etmeleri gereken katılımcılardan eğitim süresince ilgilerini çeken ya da üzerine bir şeyler yazmak istedikleri bir konu başlığı belirlemeleri ve bunun üzerinden bir makale yazmaları istendi. Belirlenen konu başlıkları öncelikle Eğitim Koordinatörlüğümüz tarafından onaylandı.

Bitirme Projesi konusunda azimli olan katılımcılarımız; “İnternetin Gelişimi”, “Siber Güvenlik”, “Wifi İcat Oldu Mertlik Bozuldu”, “Sanal Gerçeklik ve Fake Hesaplar”, “Bağlan ama Bağımlı Olma”, “Caps Kültürü”, “Paylaşılabilir İçerik Üretmek”, “Kamuda Sosyal Medya”, “Sosyal Medya ve Toplum” gibi birbirinden farklı konu başlıklarıyla makalelerini yazdı. Yazılan tüm makalelere web sitemizde ‘’Blog’’ kısmında yer alan ‘’Bitirme Projeleri‘’ linkinden ulaşılabilir.

http://www.dijitalhayatakademisi.com/bitirme-projeleri/