Dijital Çağı her yönüyle anlamaya yönelik  Akademimizin AK Parti Sürekli Eğitim Merkezi (AKSEM) ile yaptığı işbirliği sonucunda 10 haftalık “Dijital Hayat Akademisi Sertifika Programı” 24 Nisan Pazar günü başladı.

Dünya çapında 3.2 milyar, Türkiye’de 45 milyon kişinin aktif olarak içinde olduğu dijitalleşme ve interneti her yönüyle anlamaya yönelik “Dijital Hayat Akademisi Sertifika Programı” 30 saatlik sertifikalı eğitimleri alanında uzman eğitim kadromuz verecek.

“Dijitalleşmenin Dünü, Bugünü ve Yarını” konusunun ele alınarak internetin hayatımıza nasıl girdiğinin anlatıldığı ilk hafta dersini Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi ve Akademi Direktörümüz Bilal Eren verdi.

image (4)

Eğitmenleri arasında İletişim Bilimci Yalçın Arı, Karar Gazetesi Teknoloji Direktörü Ahmet Usta, Bahçeşehir Üniversitesi Rektör Danışmanı Hakkı Öcal, Cumhurbaşkanlığı iletişim direktörü Mücahit Küçükyılmaz, Bilişim hukuku uzmanı avukat Tuğsan Yılmaz, Sosyal medya fenomeni Hakim Türkmen, Milliyet Gazetesi Teknoloji Direktörü Zorluhan Zorlu,  Dijital Güvenlik uzmanı Halil Öztürkci gibi isimlerin olduğu akademimiz İstanbul AKParti İl Başkanlığında her Cumartesi saat 14.00 – 17.00 arasında devam edecek.

Detaylar için;

http://www.aksem.org.tr adresi ziyaret edilebilir.